Hawk Eye

Forum Gildii Hawk Eye


#1 2014-11-20 01:33:25

MichuBJJ

Członek Hawk Eye

Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 7
Punktów :   

Myślę że warto poświęcić chwilę i tu zajrzeć

Czołem,

Zdaniem "TOMASA" Ross wyrzuciła mnie z gildii ze względu na to że byłem niepotrzebny. Skoro tacy ludzie twierdzą że wyznacznikiem gildii to czy jest ktoś przydatny czy nie to naprawdę...zgodzę się z "Moim Mistrzem" nie jestem pro..ale tu sprowadzili mnie znajomi bo to się chyba liczy..sam fakt że po jakimś czasie pogadam z koleżką z kerna ew innego servera i przy tym miło spędzamy czas, a nie czy jestem PRZYDATNY

taka moja osobista opinia

tu ciekawe zdj, myślę zostawię to bez komentarza..

http://i58.tinypic.com/rrjxhi.jpg

a tu link..

http://i58.tinypic.com/rrjxhi.jpg

Jeszcze chciałbym napisać tak Ross/Been coś tu nie pasują do tej całej układanki...


pozdro, a szczególne dla Setti

Offline

 

#2 2014-11-20 01:49:12

 Setti

Kingpin

Zarejestrowany: 2014-10-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: Myślę że warto poświęcić chwilę i tu zajrzeć

Ros wyrzucił Cię z gildii za tak zwane obrażanie lidera, kingpinów i wszelakiego rodzaju drwiny. Tak dla sprostowania. Co do powyższej dyskusji między panami się nie wypowiem.

Też Cię pozdrawiam,
Setti.

Ostatnio edytowany przez Setti (2014-11-20 01:51:50)

Offline

 

#3 2014-11-20 02:14:24

 BeenToHell

Kingpin

13159781
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2014-10-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: Myślę że warto poświęcić chwilę i tu zajrzeć

To, że Tomas jest zjebany to nie nowość dzieciak rozpieszczany, nie zna życia bo na wszystko dostaje hajs. Tomasa się nie słuchaj, nie ważne czy ktoś jest potrzebny czy nie, ważne jak się z nim ludzie dogadują ;p ja tam nie znam sytuacji, po prostu się zdziwiłem jak wyleciałeś z guild i do tej pory nie wiem jaki był tego powód, Setti mówi, że obrażałeś .. okoliczności ani konwersacji nie znam więc nie mam za wiele do powiedzenia

Ostatnio edytowany przez BeenToHell (2014-11-20 02:14:52)

Offline

 

#4 2014-11-20 07:47:14

MichuBJJ

Członek Hawk Eye

Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: Myślę że warto poświęcić chwilę i tu zajrzeć

Setti dobrze wiem za co wyleciałem.. i sam to napisałem wczoraj osobom potrafię się do tego przyznać. A drwienie? szczerze? wyolbrzymienie, jak sobie kochana przypominam to tylko z Ciebie delikatnie drwiłem (okres, rada nadzorcza co powinnaś doskonale wiedzieć itp )


Oczywiście, że TOMAS'a nie słucham, nawet bym nie śmiał takiego ideału kopiować!


a karawana jedzie dalej....

Ostatnio edytowany przez MichuBJJ (2014-11-20 07:48:56)

Offline

 

#5 2014-11-20 13:39:43

Lode

Kingpin

Zarejestrowany: 2014-10-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: Myślę że warto poświęcić chwilę i tu zajrzeć

co za pusta dyskusja, ja nie moge

Offline

 

#6 2014-11-21 18:31:08

Ros33

Administrator

Zarejestrowany: 2014-10-19
Posty: 21
Punktów :   

Re: Myślę że warto poświęcić chwilę i tu zajrzeć

Michu,

Po pierwsze nie wyrzuciła, a wyrzucił, skoro nawet tego nie wiesz to cieszy mnie fakt, iz Cię wyrzuciłem.
Po drugie jak Setti Ci wyjaśniła, wyleciałeś za drwiny, przy czym 2 razy napisałem Ci abyś przestał, zignorowałeś to, i wyleciałeś razem z Policjantem.
I na koniec, nie oceniam ludzi po użyteczności, przy takim ocenianiu gildia ta liczyłaby 1 osobę, i to nie mnie.


P.S.
Nie zapomnij kupic paru m za złotówki jak Twój mistrz(TOMAS) i jego best friend

Offline

 

#7 2014-11-22 08:58:50

MichuBJJ

Członek Hawk Eye

Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: Myślę że warto poświęcić chwilę i tu zajrzeć

Wychodzimy z tego samego założenia.



Musiałbym naprawdę upaść nisko..myślę że musiałbym się nawet położyć na Ziemi by dorównać jego/ im poziomom...

P.S.

Dziękuję za radę, ale chętnie nie skorzystam..

Podobno cierpliwy to i kamień ugotuję

Ostatnio edytowany przez MichuBJJ (2014-11-22 09:17:22)

Offline

 

#8 2014-11-23 22:32:06

 BeenToHell

Kingpin

13159781
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2014-10-21
Posty: 23
Punktów :   

Re: Myślę że warto poświęcić chwilę i tu zajrzeć

Każdy ma swój lepszy i gorszy dzień, może stąd to wynikło, gdyby chłopakowi nie zależało to by was olał a stara się wyjaśnić sytuację, zawieście topór wojenny i dajcie spokój

Offline

 

#9 2014-11-24 00:17:14

Epicki

Administrator

Zarejestrowany: 2014-10-18
Posty: 44
Punktów :   

Re: Myślę że warto poświęcić chwilę i tu zajrzeć

Witam , wiem że ostatnio mnie dosyć długo nie było na grze i pewnie jeszcze długo mnie nie będzie z powodu braku czasu na grę , aczkolwiek forum odwiedzam i zauważyłem ten temat dlatego postanowiłem się przyjżeć . Szczerze mówiąc nie rozumiem ostatecznie tego wątku.

Zdaniem "TOMASA"

Tej wypowiedzi za nic nie mogę zrozumieć . Tomas to obrażone dziecko któremu się wydaje że jest dorosły , dlatego on nie ma zdania lub jego zdanie nie jest wgle brane pod uwagę .

Ross wyrzuciła

Wyrzucił . Jeżeli nawet nie wiesz jakiej płci jest lider gildii to faktycznie mógł mieć powody aby cię wydalić .

co za pusta dyskusja, ja nie moge

Jeżeli nie masz zamiaru wprowadzać nic do wątku lub przedstawić własną opinie to nie rozumiem po co wgle piszesz

przy czym 2 razy napisałem Ci abyś przestał, zignorowałeś to

Według regulaminu który został zaakceptowany tak samo przez Micha jak i przez Rossa powienieś po wydaleniu zostać przyjety do gildi. Nie wiem czy do tego doszło ale tak powinno się stać.

- Członkowie gidli nie przestrzegający regulaminu będą karani :
ostrzeżenie
wydalenie z gildi na 24h
kick oraz trafienie na czarna liste

Ross takie uwagi zostawiamy dla ludzi bez argumentów

P.S.
Nie zapomnij kupic paru m za złotówki jak Twój mistrz(TOMAS) i jego best friend

Podsumowując spór tak na prawdę o nic ;p dlatego radzę chłopaki odpuścić takie głupie spory a tym bardziej nie patrzeć na zdanie innych gildii . Ale to tylko moje obiektywne zdanie xd nie ma mnie na grze wiec nie koniecznie musi byc brane pod uwagę : D


http://4.bp.blogspot.com/-qCmy9mc-tWU/UdJyKVhntGI/AAAAAAAAQdM/t4NpqpuoT5c/s320/gumball8.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiarules.pun.pl www.seafights.pun.pl www.klasztorxiaolin.pun.pl www.forumklasycl15lo.pun.pl www.poloznictwo2010.pun.pl